• autor: Karol1924, 2018-05-20 10:45

Smutna wiadomość dla nas wszystkich. Dzisiaj w wypadku samochodowym odszedł nasz kolega. Śp. Damian! Rodzinie składamy najszczersze kondolencje. Do zobaczenia w sektorze niebo BRACIE!

Avia Świdnik - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

• autor: Karol1924, 2018-05-20 10:42

Na Wyjazd do Świdnika lecimy w 91 osób autokarem i furami z eskortą w obie strony . Docieramy w trakcie pierwszej połowy. Zarząd nie wpuszcza nas choć dostali listę wyjazdową ogólnie barany zarząd Avi😊 dopingujemy piłkarzy zza bramy i w trakcie drugiej połowy zawijamy się w drogę powrotną.

Stal Rzeszów - ORLĘTA RADZYŃ

• autor: Karol1924, 2018-05-20 10:39

Na Rzeszowską Stal lecimy w 55 osób (autokar i fura) niestety 80 km od miejsca docelowego awarii uległ autokar i nie mieliśmy szans dotrzeć na mecz , gdyż autokar został podstawiony zbyt późno i nie było szans dojechać na końcówkę meczu. Piłkarze wygrali 3-2 i to była jedyna dobra wiadomość z naszego wyjazdu!
AVE ORH !!

Chełmianka Chełm - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

W 24 kolejce spotkań przyszło nam zmierzyć się na meczu wyjazdowym z Chełmianką Chełm. Na tym meczu jesteśmy obecni w 52 głowy. Mamy ze sobą flagę INTRUZI. W obie strony podróżujemy z balastem. Kilka razy zaznaczamy swoją obecność. Podziękowania dla kibiców gospodarzy za ogarnięcie wejściówek oraz podrzucenie wody w przerwie meczu. Nasi piłkarze wygrywają ten mecz 1:2 a my w dobrych humorach zawijamy się w drogę powrotną do Radzynia !

Puchar

• autor: Karol1924, 2018-05-20 10:38

Na pucharowym meczu w Terespolu jesteśmy obecni w 39 osób. Kilka razy zaznaczamy swoją obecność. W obie strony z balastem. Piłkarze wygrywają 1:4.Widzimy się w sobotę na meczu z Wisłą!